KONST / Litografier / Färglitografi 8382069
*
nr 838 2069
Claude Weisbuch
(f. 1927)
Färglitografi, Claude Weisbuch (f. 1927), 29/160, ramens innermått: 58x77
Utrop:
400 kr
Såld:
300 kr
Sista tid för bud online:
måndag 5 augusti 2013
kl 18:38:14
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
3/8 21:54:38
1
Vinnande bud
5/8 18:32:47
2
150 kr
5/8 18:33:14
3
300 kr
- Specialauktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: claude weisbuch färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad
-
5019 Färglitografi
Bert Håge Häverö (1932-2014), Sverige. Signerad, n..//
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 19:47
-
5020 Färglitografi
Bert Håge Häverö (1932-2014), Sverige. Signerad, n..//
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 19:47
-
2135 Färglitografi
Berta Hansson (1910-1994), Sverige. Signerad, numr..//
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 19:58
-
2109 Färglitografi
Helga Wachholz (f. 1936), Tyskland. "Moulin Rouge"..//
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 18:22
-
4227 Färglitografi
Jan Naliwajko (f. 1938), Sverige. Signerad, numrer..//
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 20:56
-
4186 Färglitografi
Kejsar Calle Sunesson (f. 1926), Sverige. Brudpar...//
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 20:52
*
Claude Weisbuch
nr 838 2069
Claude Weisbuch
(f. 1927)
Färglitografi, Claude Weisbuch (f. 1927), 29/160, ramens innermått: 58x77
Utrop: | 400 kr |
---|---|
Såld: | 300 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 5 augusti 2013 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
3/8 21:54:38 | 1 | Vinnande bud |
5/8 18:32:47 | 2 | 150 kr |
5/8 18:33:14 | 3 | 300 kr |
- Specialauktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: claude weisbuch färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad
-
5019 Färglitografi
Bert Håge Häverö (1932-2014), Sverige. Signerad, n..//
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 19:47 -
5020 Färglitografi
Bert Håge Häverö (1932-2014), Sverige. Signerad, n..//
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 19:47 -
2135 Färglitografi
Berta Hansson (1910-1994), Sverige. Signerad, numr..//
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 19:58
-
2109 Färglitografi
Helga Wachholz (f. 1936), Tyskland. "Moulin Rouge"..//
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 18:22 -
4227 Färglitografi
Jan Naliwajko (f. 1938), Sverige. Signerad, numrer..//
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 20:56 -
4186 Färglitografi
Kejsar Calle Sunesson (f. 1926), Sverige. Brudpar...//
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 20:52